Logo blauwLogo blauwLogo blauwLogo blauw
  • Home
  • Belangrijke Informatie
    • Over Indigo Revolution
    • Contact
    • Kiezen voor het innerlijke pad (de Indigo Revolution wegwijzer)
    • E-mail updates
    • Steun Indigo Revolution
    • IR Huisregels
    • Links
  • Artikelen
    • Alle Artikelen
    • Specials & Columns
      • Het Grotere Plaatje
      • Word weer Jezelf
      • Micky persoonlijk
      • Columns
      • Innerlijk Werk
      • Religie voor Dummies
      • Manisch Matrixsief
      • All-Star Channelings
    • Artikelen op Categorie
      • Blockchain & Cryptocurrency
      • Buitenaards
      • Climaat Scam & Geo-engineering
      • De Geheime Ruimteprogramma’s
      • De Matrix
      • Mind Control
      • New Age Deceptie
      • Nieuwsanalyses
      • Religie
      • Satanisme & Occulte genootschappen
      • Transhumanisme
  • Audio & Video
    • Multidimensionale Waarheid
    • Word Weer Je Ware Zelf
    • Video’s die Bewust maken
    • De Complotconcurrent
    • Video & Audio
    • Micky op zoek naar het Licht
    • NetNietLive
  • Steun Indigo Revolution
            No results See all results
            ✕
                      No results See all results
                      Money as debt
                      5 september 2016
                      September Clues
                      5 september 2016
                      Show all

                      Dutch Injustice: When Child Traffickers Rule A Nation

                      5 september 2016
                      Categories
                      • Video's die Bewust maken
                      Tags

                      Dutch Injustice: When Child Traffickers Rule A Nation’ is een korte Amerikaanse documentaire over de wantoestanden in Nederland als het gaat om kindermisbruik, machtsmisbruik, en mensenhandel. Iets wat de gemiddelde Nederlander niet wil weten, laat staan horen… Liever blijft men in de droom geloven dat Nederland een paradijs is en hier niets mis is in ons koude natte kikkerlandje. Het gaat voornamelijk over Joris Demmink. Maar zoals we vandaag in het nieuws hebben kunnen lezen gaat het niet alleen om Demmink. Demmink was een spin, een hele hooggeplaatste spin in een groot kinderporno web. Een netwerk waar een hoogleraar een van de tussenpersonen was, en waar naast Demmink ook nog andere hooggeplaatste officieren van justitie bij betrokken waren. Daar houdt het nog lang niet op. Want ook politici deden mee. Prins Claus zijn naam duikt maar al te vaak op in getuigenverklaringen. En zo gaat de lijst maar door en door. Dit netwerk is zo groot, zo smerig groot en barbaars.. Lang leek het erop dat Demmink de dans zou ontspringen. 3 verschillende ministers van justitie, waaronder de huidige minister van justitie Ivo Opstelten, lachten om al die zogenaamde ‘complotten’ en ‘verhalen’, en beschermden Joris Demmink.

                      Deze week is de Demmink zaak voor de rechter. Al sneeuwt dat niet onbelangrijke nieuws nogal onder door de stortvloed aan propaganda.

                      Ivo Opstelten blijft volhouden dat Demmink onschuldig is, zoals een goede slaafse pad doet voor zijn baas. Maar nu inmiddels meerdere ex-politie rechercheurs de getuigenissen van slachtoffers onder ede bevestigen, en ook bevestigen dat Demmink zeker toen in beeld was tijdens het Rolodex onderzoek, maar beschermt werd, is de paddenburcht van Demmink en de zijnen eindelijk aan het instorten.

                      Deze Amerikaanse documentaire verteld een beetje wat er zoal speelt in ons land. Het is het topje van de ijsberg. Hopelijk zal het recht zegevieren, en zullen alle betrokken gestraft worden, en zal de Nederlandse burger eindelijk horen door wat voor smeerpijpen zij al die jaren zijn bestuurd. Wordt vervolgt! In onze uitzending van NetNietLive van deze week (vrijdag online) gaan we uitvoeriger in op deze zaak die deze week speelt.

                      Spread the love
                      Micky van Leeuwen

                      Related posts

                      31 mei 2023

                      Het roer in eigen handen nemen


                      Read more
                      13 januari 2023

                      Dutch Matrix Podcast: Space Arks en Technische Intelligenties – Met Micky van Leeuwen


                      Read more
                      17 mei 2022

                      De Galactische Federatie: Missionarissen van de ‘god’ Matrix


                      Read more

                      Geef een reactie Reactie annuleren

                      Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

                      Wij zijn eindeloos, wij hebben geen begin en geen einde, wij zijn altijd al geweest en zullen altijd blijven zijn

                      Doorzoek Indigo Revolution via populairste tags

                      mind controlcoronavirusclimate scambuitenaardssatanismetrumpismeAImark rutte5GUFOgeheime ruimteprogrammapropagandanepnieuwsdonald trumpmatrixjoe bidenQanonminister hugoprivacypedobeardisclosurevaccinatiespoetinismeantarcticasyriedeep stateNOSfalse flaglockdownnwomarspfizertech hornyfreeman flyEUreptiliansanunnakiilluminatimaanhoax
                      © 2022 Indigo Revolution Media Group