Nadat Donald Trump in zijn inauguratie toespraak benadrukte dat het voortaan ‘America First’ zou zijn onder zijn bewind, kwam Arjan Lubach in zijn tv-programma met een video waarin Nederland aan Trump vraagt om tweede te mogen zijn achter Amerika. Die video, die je hieronder vindt, werd inmiddels tientallen miljoenen keren bekeken en gedeeld op het internet. Na Nederland kwamen comedians uit BelgiĂ«, Duitsland, Litouwen, Denemarken, Zwitserland en Portugal ook met video’s waarin ze Trump vragen om tweede te mogen zijn achter Amerika. Het is om te lachen, humor is a great medicijn. Humor verbindt, politiek verdeeld. En daarom heb ik zojuist alle inzendingen die tot nu toe op YouTube zijn geplaatst voor jullie verzameld. De een is leuker dan de ander, wat mij betreft hebben Litouwers zelfs helemaal geen gevoel voor humor. Welk land wordt straks door Trump gekozen als second?
Nederland
België
Denemarken
Duitsland
Litouwen
Portugal
Zwitserland
Mocht je op het internet inzendingen van landen tegenkomen die nog niet op deze pagina staan, reageer dan even hieronder dan voeg ik ze toe!
Luxemburg
Israel second ?
(mijn vermoeden)
Bij mij is dat geen vermoeden, Trump’s eerste telefoontje als president was naar Bibi, die recent nog 37 miljard van Obama kreeg. En 15 feb komt Bibi naar Washington.
Leuk filmpje van Lubach, Trump werd lekker getrolled. De gast die het insprak zat later nog in een uitzending van Jinkek om zijn talenten te laten horen.
Wel een slecht Belgisch filmpje zeg, terwijl ze zoveel moois hebben; bier, patat, blondines ..
https://www.facebook.com/OmropFryslan/videos/1356391274413712/ 🙂
Geweldig,?? bedankt Mickey
Hier kan zien welk land zo’n flimpje heeft gemaakt.
Luxemburg heeft er nu ook 1 gemaakt.
http://everysecondcounts.eu
Luxemburg added!
Wel knap van Luxemburg, eigenlijk hebben ze alleen maar Juncker the Drunker, en dan nog 5 minuten vullen!
Geweldig en inderdaad humor geeft lucht en is daarom een mooi middel om alles weer in perspectief te plaatsen. Mensen vragen aan mij; wat vind jij van Trump? Mijn antwoord is dan dat ik niet voor en niet tegen ben en dat kan lijken alsof ik geen patstelling neem en dat klopt. Op dit moment bezie ik alles en ik vind het goed dat er een andere wind waait en met een orkaankracht. Of dit hoort bij een agenda dat kan, maar het feit dat er wat gebeurt dat in het verleden woorden waren en nu daden worden, is goed.… Lees verder »
Mooi geschreven Maria!
Het is in feite de keuze tussen het hart (onvoorwaardelijke liefde) en de mind (voorwaardelijke liefde) die je volgens mij beschrijft. Jaloezie, haat en afgunst zitten in de mind, echte onvoorwaardelijke liefde zit in het hart.
En de enige juiste kant die we kunnen kiezen in al die verdeel en heers spelletjes (zoals voor of tegen Trump) is inderdaad geen enkele kant kiezen en het zien voor wat het is: dualistische verdeel en heers spelletjes, bedoeld om ons als mensheid af te leiden en gevangen te houden in onze mind!
Mooi verwoord, bedankt.
Klopt Micky, helemaal mee eens. De dualiteit zit in ons en nu in deze tijden is het belangrijk om niet te kiezen, maar om afwegingen te maken. Kiezen is een soort van definitief, maar afwegingen maken is onderzoeken voelen met hart en mind. Ik hoop van harte dat vele mensen dit gaan doen vanuit zichzelf en zich niet laten leiden door de media.
Junker de Drunker,
Van alcohol is bekend dat het de wil plat legt.
Queen Victoria wist dit al en heeft heel Engeland vol met pubs gegooid.
Dus van die Junker, wel, van tijdelijke aard.
Alcohol sloopt lichaam en geest.
Vandaar dat de staten er niet vies van zijn het royaal te laten vloeien.
De ellende die er uit voorkomt krijgt men er gratis bij.
Enne Maria, mooi geschreven, ik ervaar het ook zo.
Love is the answer,
Jos.
Inderdaad Jos je hebt helemaal gelijk.