Onderwerpen in deze uitzending:
- Thierry Baudet’s FvD grote winnaar verkiezingen
- De uil van Minerva
- GroenLinks sponsor van Antifa protest
- Christchurch false flag update
- Trump erkent Golan Hoogvlakte als Israëlisch grondgebied, wat is de dieper liggende reden?
- Micky’s keuze in de ‘1234567 waar is Hamza Bin Laden gebleven’ prijsvraag
- Nu.nl wordt gefinancierd door de farmaceutische industrie
- Volvo introduceert slave camera’s in en op de auto
- Geboorte stakers nu ook in Nederland actief!
Download deze uitzending
Het is zo ongelofelijk stupide dat de doorsnee mens hiervoor valt! Creëer een probleem, kom met de oplossing, en voila. De bang gemaakte mens levert graag zijn wapens in, de bang gemaakte mens laat zonder verder nadenken z’n kinderen vaccineren met doodenge stoffen, die veel schadelijker zijn dan de ziektes die uiteindelijk ons immuun systeem alleen sterker maken, de bang gemaakte mens is het helemaal eens met het voorstel van meer camera’s en toezicht, de bang gemaakte mens willen zelfs geen kinderen meer! Wat zijn we toch gemakkelijk te bespelen, als we bang zijn! Hou op je zo bang te… Lees verder »
Topper hij was weer goed…deze uitzending staat niet op face book..vreemd. Deze van Mark Passio zul je wel kennen, maar misschien leuk voor iemand die hem niet kent…..https://www.youtube.com/watch?v=rYFQ2akHy-E&feature=share&fbclid=IwAR2-N1YwP4A9r1EKaEKyFq1L-f5B3aPYyZ8HYMSemWDRQBm2v-AEnXKSyPI
Bedoel je uitzending 43 van de ComplotConcurrent Ria? Die heb ik wel op Facebook gezet, heeft al wel 1 hele like zag ik net haha
Ja, uitzending 43 staat niet op mijn face book…..hellup ik word gepest..
Kijkend naar de referentielijst is er weer meer voorbij gekomen dan je je als toegewijde complotter realiseert. Goeie uitzending Micky.
Ik maak me wel zorgen over de volgende belastingverhoging. Als alle auto’s dit prachtige systeem hebben, waar Volvo nu mee komt, zijn al onze boete innende verkeersagenten werkloos en verliest de staat bijna een miljard aan “ Inkomsten uit Veiligheidszorg” zoals de verkeersboetes met een mooi word heten.
Dat gaat inderdaad de overheid geld kosten zulke plannen, net als dat elektrisch rijden, want op benzine en diesel zitten fikse accijnzen en op elektriciteit veel minder. Het verbieden van roken kost ook miljarden aan accijnzen. Maar ja het mag wat kosten allemaal he, dan zijn we wel soort van gezond en soort van co2 neutraal haha. En heffen ze gewoon dikke accijnzen op ‘groene’ energie en wortelmetkoolsapjes ter compensatie 😉
Ik volg de politiek niet zo, heb ook niet gestemd. maar door deze uitzending ben ik wat debatten aan het volgen. Nu heb ik die meneer Jetten van D66 eens bekeken, en deze maakt op mij een vreemde indruk. Hij geeft geen antwoord op vragen en lijkt ook geen emotie te bezitten, hij of het lijkt bijna een robot. Zou dat een soort hybride zijn of zo, wat denken jullie?vreemd….
Je hebt met andere politici andere ervaringen begrijp ik?
Ja , als je het zo bekijkt, hahaha.
Ik denk dat Rob Jetten toen het nog een klein Robje was in de ketel met co2 drank gebrouwen door Al Goreramix gevallen is en bijna verzopen is. Daardoor liep werd Robje zwaar getraumatiseerd en ontstonden er meerdere alterego’s in zijn mind, en Robbie is sindsdien de mind control slaaf van Al Gore die hem geprogrammeerd heeft en controleert. Jesse Klaver is Robbie’s handler.
Truth is stranger than fiction 😉
Als je goed naar Rob Jetten kijkt en luisterd (niet wat hij zegt maar hoe)
Hij is niet echt het is een programma
Een robot
JP Balkenende heeft voor de oudere en Harry Potter voor de jongere model gestaan
Daar een mix uit voor het uiterlijk 😉
The game is on…..
https://www.telegraaf.nl/nieuws/1798341328/geruchten-over-dood-van-bin-ladens-zoon
Shit…. game is on…. wellicht niet meer voor Hamza haha.
Die optie had nog niemand gegeven, dat Hamza tussen 6 planken zou liggen. Shit…. ik moet met de jury gaan overleggen nu… kom ik in de volgende CC op terug, want is wel belangrijk voor de wedstrijd ‘1234567 waar is Hamza Bin Laden gebleven?’ Telt het land dan waar hij tussen 6 planken ligt, dat is de vraag…. 😉
Misschien leeft die gewoon door met een andere identiteit ze zullen kennelijk dan geen gebruik meer hoeven te maken van zijn diensten.
Of het vuur van fearporn wordt weer aangewakkerd en nadat hij een aanslagje heeft gepleegd en dit “gearrangeerd” heeft vanuit ik schat (nog steeds) Saudie Arabia en dus weer opduikt als terrorist numero uno…dan is the game on…haha
We zullen t meemaken…
Boreale wereld heeft ook te maken met Noord-Europese volken, Micky. Eigenlijk Nederland, Duitsland en Scandinavie. Aurora Borealis is het Noorderlicht. In Duitsland en Nederland is er bij extreem-rechtse groepen een sterke hang naar vooral de oude Noorse cultuur. Himmler en zijn SS waren al gek op het gebruik van rune tekens. Tegenwoordig zie je dat terug in de opkomst van Black Metal uit Noorwegen. (jaren 90) Black Metal gaat bijna altijd over satan en ook over zeer sterke nationalistische gevoelens of nazisme. Vikingen worden gezien als het ultieme scandinavische volk, voordat het gristendom hun pagan-achtige leefwijze om zeep hielp. In… Lees verder »
Ik kan mij niet herinneren Paul dat ik het hier in mijn show over gehad heb? Wel bedankt voor de black metal info uiteraard 🙂