De ComplotConcurrent – Uitzending 101 “Dwars door de Abyss” (2-9-2020)

Abonneer
Abonneren op
56 Reacties
oudste
nieuwste
Inline Feedbacks
View all comments
Michael
1 jaar geleden

Als je meer wilt weten over deze vlag en mensen die er bij aanwezig waren verzoek ik je contact met mij op te nemen !!! Het is schandalig dat wij zo in de media worden afgeschreven

Michael
1 jaar geleden

Hoi hoi bedankt voor je reactie en heb de mensen benadert die erbij aanwezig waren! Even kort samen gevat want ben erg druk op moment ! Ze hebben het bestormd zodat het vredesverdrag ondertekent moet worden! Daarbij is het een vlag van het keizerrijk Duitsland en geen NAZI vlag want die zijn verboden Duitsland!!! Ik krijg reacties al binnen van de mensen die aanwezig waren of er nog steeds zijn !!! Ik zal deze vertalen voor je en morgen avond na het werk geef ik je tekst en uitleg tot in detail over alles !! Plus de verhalen van de… Lees verder »

Michael
1 jaar geleden
Reply to  Michael

Sorry voor de late reactie gisteren vergeten!!! Mijn naam is Michael Arier ben beheerder van Anti Antifa Holland (fb) en Nieuw Nederlands Nationalisme (fb)… Ik reis veel van Demo naar Demo ! Ben zelf half Duits half Nederlands… Ben medelid van Anti Antifa Germany al geruime tijd… Even uitleg over de “REICHSFLAGGE” vanaf 1871 tot 1919 was dit de nationaal vlag van Duitsland 2de rijk keizerrijk Duitsland.. Deze soort gelijke vlag is ook door oorlogsschepen gebruikt.. hier in was een adelaar in verwerkt van Links naar Rechts en van Boven naar Onder zwarte wit rode strepen… Deze vlag staat los… Lees verder »

guuz
1 jaar geleden

Kaffer vergeten scheldwoord.

Dennis
1 jaar geleden

http://www.etymologiebank.nl/trefwoord/kaffer

Don’t shut the messenger, helaas kom je weer uit op (spirituele wezens met waterafstotend haar 🙂

guuz
1 jaar geleden

extention rebbelen orzo

Dennis
1 jaar geleden

youtube versie 56:25 “Correct my if i’m wrong”
“Zijn de terroristen in Lockdown? Zullen de terroristen getarget zijn door COVID?” 🙂 LMAO

Nathalie
1 jaar geleden

Geweldige uitzending weer. Ik vind het wel fijn die twee verschillende delen. Eentje voor het slapen gaan en de andere weer voor de nieuwe dag. Deel twee vond ik net iets gewaagd voor het slapen voor het geval het deprogrammeren niet gelukt zou zijn. Ook kreeg ik de tip van iemand dan grapperhaus bruiloft een afleiding was mbt verder onderzoek naar ritueel misbruik (nav kamervragen van de Argos uitzending). En inderdaad dat is dus zo en kan ik eventueel een link plaatsen indien daar interesse in is. Mbt het Duitse gedeelte kan ik nog wel even uitzoeken ik heb oa… Lees verder »

Nathalie
1 jaar geleden

Nee daar hebben ze het speciale team voor om ervoor te zorgen dat niemand hierover iets te horen krijgt. Ja echt de hele politiek zit er in. Ik ben zelf ook een beelddenker en als ik dan dat hoofd van hem zie denk ik elke keer wat een vreemd hoofd heeft die man. En doet me denken aan de tekening van het wezen/ djinn waar aleister crowley contact mee had.

Nathalie
1 jaar geleden

? ja spongebob had ik even verdrongen en daarbij ook die buurman. Nu zie ik deze ook weer elke keer als die kop zie ??

Nicolle Martens
1 jaar geleden

Ik weet niet of het klopt, heb geen bericht kunnen vinden waarin het bevestigd wordt. Graag meer info als iemand meer weet

15D7BEE9-E045-4EBA-B4C7-364ADFBDFF9A.jpeg
Nathalie
1 jaar geleden

Dit is waar daar ging mijn stukje over. Ik kan eventueel een link plaatsen als daar geen bezwaar tegen is.

Nathalie
1 jaar geleden

Zelfs al zou er wel wat uit voort komen is het nog een wassen neus omdat de onderzoeken nooit onafhankelijk zijn en er niks mee gedaan wordt. Zoals ooit met de katholieke kerk en de jehova’s.

Nathalie
1 jaar geleden
Reply to  Nathalie

https://www.vpro.nl/argos/lees/nieuws/2020/kamerleden-willen-in-debat-over-ritueel-misbruik.html
Er staan links in het artikel naar de officiële site mbt de kamervragen.

Elles
1 jaar geleden

Begin 2018 rond 7 uur was er op Radio 1 een bericht over jarenlang seksueel misbruik van kinderen in o.a. het Engelse plaatsje Telford. Op het 8 uur journaal, niets daarover. Wel oeverloos geOH over de zaak Skripal. Tommy Robinson (schuilnaam) gearresteerd voor een interview die hij hield over deze materie. Binnen enkele uren hoorde hij 15 maanden tegen zich eisen. Hij werd overgeplaatst naar de zwaarste gevangenis.

Last edited 1 jaar geleden by Elles
Erin
1 jaar geleden

Hoi Micky, Dat met die vlag in Berlijn is de vlag van ‘Duitsland’ voor Hitler (en ik geloof ook nog de Weimar) tijd. Deze beweging weigert de Duitse regering en rechtstaat te accepteren, omdat Duitsland theoretisch nog in staat van bezetting is door Rusland en de VS. Dus nog in staat van oorlog tot de dag van vandaag. Deze beweging probeert te bewerkstelligen dat men in communicatie komt met Rusland en de vs om tot vredesakkoord te komen, zodat het een autonome staat kan worden en opnieuw ingedeeld kan worden (met alle hopelijk positieve gevolgen van dien). De info hiertoe… Lees verder »

Michael
1 jaar geleden

Lees de rest ook even Mickey ?? want worden weer neergezet hier ??? en we zijn tegen communisten dat is juist wat de AFA antifa wil…. wij strijden tegen hun niet met hun ? autonome pffff ? maakt van anti antifa en rechtse bewegingen nu heel wat anders en ja we staan onder Rusland en Amerika dat klopt helemaal !! ERIN BEPAALDE DINGEN KLOPPEN MAAR GROTENDEELS IS ONZIN

Michael
1 jaar geleden
Reply to  Erin

Dat is klinkklare onzin dat het de vlag voor Hitler is !!!! Vlag was er al voor dat Hitler überhaupt geboren was ? hij heeft het wel een tijdje gebruikt idd als 2de vlag tot die met het hakenkruis kwam !!! Het staat voor nationalisten en bundesrepubliek ? en deze beweging is grotendeels niet tegen democratie maar wel tegen Merkel en Rutte ! EN WE ZIJN TEGEN EEN AUTONOME STAAT VRIEND (Wij vergelijken dat met communisten ? en das links)? We willen solidariteit en geen etnische minderheden wijken ?? JE ZET ONS IN EEN HEEL ANDER DAGLICHT KEREL en we… Lees verder »

Michael
1 jaar geleden

Hey hey klopt las het “voor” verkeerd ? mijn fout! Excuses daar voor! Ja snap het maar we worden altijd zo aangevallen… en liet me mee slepen… maar iig was Berlijn een geweldige ervaring!!! Veel mensen leren kennen uit heel Europa! Iedereen vriendelijk en de sfeer was gigantisch goed en positief!!! We waren als kaaskoppies meer als aanwezig en met de tekst schade Merkel alles is.vorbei ? ze staan op YouTube bekend als die holländer kommen ? en ja ieder mag zn mening delen ! Waren zeker meer meer als 38 d zoals gezegd werd ?? helaas is het nieuws… Lees verder »

Lauren
1 jaar geleden
Reply to  Erin

Interessant! thanks!

freeflip
1 jaar geleden

Dank Micky voor de show.
Ik vroeg me meteen al af waarom Elon Musk varkens gebruikt en moest aan Animal Farm denken. De illustraties in dit boek zijn van Gertrude Elias maar zij beweert dat ze gejat zijn. “Gertrude Elias – talented artist who accused Orwell of stealing her ideas and artwork – remained true to her beliefs”. Zie artikel http://islingtontribune.com/article/some-ideas-are-more-equal

Karin
1 jaar geleden

Dapper hoor, om zo lang naar de MTV Awards te kijken. Ik wordt er na een paar minuten al misselijk van. Ik denk bij de Gaga-outfits inderdaad aan Dorothy (maar dan in groen en zonder de rode schoentjes) van de Wizard of Oz, Elza van Frozen en Katnis als de Mockingjay (Hungergames) en Sulley van Monster University, de rest van de outfits zullen wel Disney R rated en mij gelukkig nog onbekend ;). Wat betreft aanslagen, hadden we nog een mini aanslag op de snelweg rond Berlijn, maar ik geloof niet dat die aanrijdingen mensen hebben weerhouden om uit Berlijn… Lees verder »

Michael
1 jaar geleden

Sorry voor de late reactie gisteren vergeten!!! Mijn naam is Michael Arier ben beheerder van Anti Antifa Holland (fb) en Nieuw Nederlands Nationalisme (fb)… Ik reis veel van Demo naar Demo ! Ben zelf half Duits half Nederlands… Ben medelid van Anti Antifa Germany al geruime tijd… Even uitleg over de “REICHSFLAGGE” vanaf 1871 tot 1919 was dit de nationaal vlag van Duitsland 2de rijk keizerrijk Duitsland.. Deze soort gelijke vlag is ook door oorlogsschepen gebruikt.. hier in was een adelaar in verwerkt van Links naar Rechts en van Boven naar Onder zwarte wit rode strepen… Deze vlag staat los… Lees verder »

Michael
1 jaar geleden

Ieder zn ding ik hou van elke kleur ! Ongeacht je afkomst! En zo debken vele uit onze groepen erover we hebben 1 lijn en werken internationaal AFA strijd voor communisme en wij tegen want iedereen weet de gevolgen ervan ?‍♂️ ben hier geboren en getogen… dat verdeel en heers is het spel van links a linksextreem ! We hebben alle kleuren in onze groepen zoals het hoort !!! Maar een dictatuur willen we totaal niet !!!

guuz
1 jaar geleden

Links is het nieuwe rechts…….gna. hik…

Nicolle Martens
1 jaar geleden

Nou dan proost Micky
X nicolle

A49FFA23-F591-4704-A6A8-1A7B29F813FB.jpeg
Elles
1 jaar geleden

https://m.facebook.com/100048452777068/posts/171815664443525/?sfnsn=wa&extid=GXBNRWRiYIEx5GK8&d=w&vh=i
Hier wordt Ferd Grapperhaus in een Buitenlandse talkshow compleet te kakken gezet. Eerlijk gezegd weet ik niet of de vertaling van deze Spaans talige clip juist is, maar wel de Ferd soap werkt enorm op de lachspieren.

Wen
1 jaar geleden

Mijn zoontje van 6 zegt net: “Hé, deze vrouw met dat masker en die pakken hadden we ook op school gezien, maar dan zonder die meneer in het hoekje. We hadden het over winnaars.”
School tv voor groep 3 dus :/

Nathalie
1 jaar geleden
Reply to  Wen

Ja via nieuwsbegrip echt indoctrinatie van de bovenste plank. Je komt nog eens iets te weten tijdens thuis onderwijs.

Bas
1 jaar geleden

Even iets positiefs over de MTV awards: Madonna deed niet meer mee toch? – BOAs zijn ooit ontstaan als Melkert baan, dus vooral geen wapens geven, hadden ze maar de politie academie moeten doen. De mensen die de academie wel deden negeren vaak de protocollen, dus wapens uitdelen aan BOAs lijkt me heel heel onverstandig. Ferdinand heeft spijt, en heeft afdoende toneellessen gehad, dus komt met een tik op de vingers weg, ipv 4000 euro boete voor die horecazaak en voor elke samenscholer ook nog eens 390 euro. Waarom Ferdinand perse wilde trouwen? Lijkt me duidelijk, net als bij andere… Lees verder »

paulien
1 jaar geleden

Tja regelrecht naar de abbis met ze alle regel recht naar de hel Als ons zo door gaan is het een kar die door 4 paarden getrokken moeten worden FREDDY VAN GUEEN hij moest het al zingen van de reptielen!!!!! Walgelijk stond er bij en keek erna nogmaals bedankt voor al de moeite ,ps zeg het namelijk niet iedere keer ,maar ik heb je lief samen met Dore doei

Nathalie
1 jaar geleden

Hierbij doe ik een poging iets te ontrafelen van het optreden van lady gaga. En te beginnen bij de vier jurken van haar. Ik heb namelijk op gevoel wat dingen erbij gezocht en kwam bij de eerste jurk een voor mij vergelijkbaar plaatje tegen van de godin Isis. De tweede jurk van Ostara. Bij de derde kwam ik geen plaatje tegen die er genoeg op leek maar kreeg als antwoord van mijzelf de maan godin en de laatste is Hella. Haar korte act ga ik apart doen want ik ga op groter scherm nog eens kijken.

EBC4C612-9FC8-465F-A9A2-AF4893B4A9A1.jpeg
Nathalie
1 jaar geleden
Reply to  Nathalie

Dit is dus de eerste eigenlijk

9D917B96-963A-4326-B179-CB75B09E8CCE.jpeg
Nathalie
1 jaar geleden

Dit was de derde die ineens foetsie was. Ik ga op YouTube verder kijken want the devil is in the details en die zie ik nu niet zo goed ?

E83035E0-5DBE-40BA-B52A-A32531CF86DD.jpeg
Bianca
1 jaar geleden

Hoi Micky, ik heb weer genoten van je uitzending! :). De MTV VMA’s was inderdaad niet live en het geluid van het publiek was nep. Zelfs het decor was nep. Hier een link naar het artikel van de website Vigilant Citizen waarin de VMAs geanalyseerd wordt. Volgens dit artikel werd lady gaga gekroond als hoge priesteres van de muziekindustrie. https://vigilantcitizen.com/moviesandtv/the-2020-vmas-a-dystopian-abomination

Misschien wel interessant

Nathalie
1 jaar geleden

Na grondig bestuderen van de beelden via youtube zag ik inderdaad heel wat meer details. Ik heb geprobeerd een rode draad te ontdekken en hoop dat ik het op een begrijpelijke manier kan vertalen. Ik begin dus bij het stukje in de kamer. Die in mijn optiek de safe space van haar is. Dat stukje waar mind control slaves naartoe gaan tijdens het programmeren. Het begint met de TV uit de jaren 80 (alles ziet er uit die tijd uit jaren 80 begin 90 dus haar kindertijd?). Al haar awards staan in de kamer. Een aantal ervan zijn een aardebal… Lees verder »

Nathalie
1 jaar geleden
Reply to  Nathalie

Hier staat ook als commentaar a star is Born. Het midden moet een geluidsgolf voorstellen. Chromatica staat ook voor de chromatische toonladder die omvat elke toon in een octaaf. 12 tonen zijn dat. Ook is in de nieuwe tijds verhalen het zo dat er nu 12 chakra’s zijn. Dus worden we nog intensiever bespeeld. Als we dat toelaten natuurlijk. Ook de mogelijkheid het hele zenuwstelsel nog beter te beïnvloeden haal ik uit haar optreden en nieuwe album.

6CCCAB1D-358F-43A4-8E1D-229EC4274429.png
Nathalie
1 jaar geleden
Reply to  Nathalie

Chroma is ook de kleur groen. En van een van de gasten bij Freeman geloof ik is groen de nieuwste mind control kleur. Zoals eerst monarch vlinder nu is het groen. Dat heb ik onthouden maar kan het niet meer terugvinden ook niet wie het was

rob
1 jaar geleden

Een vraagje voor de ingewijden. Dus de abyss is een shortcut naar de “hemel”? Bevindt die hemel zich in het synthetisch universum of het organisch universum of allebei?

Mimi
1 jaar geleden
Reply to  rob

” De organische hemel is hier op aarde. Alleen niemand die het ziet ” Dat is mijn visie erop.

Lauren
1 jaar geleden

Het is Aragna ipv Aranga, maar verder top. 😉 (ik denkt dat je dat misschien graag wel weet)